Kredyty na podratowanie zadłużonych

Nie łatwo jest zaciągnąć kredyt będąc wysoko zadłużonym. W najtrudniejszej sytuacji są osoby będące obciążone postępowaniem windykacyjnym. Zwykle firmy pożyczkowe sprawdzają dokładnie swoich potencjalnych klientów pod względem wiarygodności finansowej. Tak więc ci, którzy taką wypłacalnością nie mogą się wykazać często od razu są wykluczani z dalszego postępowania.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są dostępne tylko u niektórych kredytodarców. Firmy kredytowe podchodzą do tego typu transakcji z dużą rozwagą. Kredyty dla kredytobiorców, przeciwko którym prowadzone jest postępowanie windykacyjne są kredytami o niższych kwotach. Taką pomoc finansową mają w swojej ofercie wyłącznie firmy pożyczkowe, nie posiadają ich natomiast banki. Także nie wszystkie parabanki udzielają pożyczki z komornikiem. Chcąc znaleźć taką propozycję należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem parabanku.
Pożyczki z komornikiem bywają dużo wyżej oprocentowane, niż w ofertach dla osób mogących wykazać się wypłacalnością. Wiąże się to przede wszystkim z większym niebezpieczeństwem finansowym dla firmy udzielającej pożyczki. W związku z tym warto jest szczegółowo zaznajomić się z przedstawianą propozycją.

Dość chętnie kredytów dla osób dla obciążonych finansowo udziela parabank Provident. Na niedługo czas możemy tu otrzymać pożyczkę w wysokości 10 tyś. Kredyty te są dość drogie, szczególnie gdy wybierzemy obsługę domową. Pożyczki dla zadłużonych można znaleźć także w parabanku Asa Kredyt, tu proponowany jest czas spłaty – 36 miesięcy.

Komentarze zamknięte.