Grunt pod posadzkę? Tylko corkunderlay!

Przewidują Państwo zakładanie podłogi i szukają najlepszego podkładu? Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naturalną matą korkową.
Do jakich posadzek stosuje się podkład korkowy – cork underlay?
Naturalny podkład korkowy możemy wykorzystywać pod różnorodnego rodzaju posadzki, od szeroko osiągalnych paneli, przez deski i parkiety, linoleum, wykładziny, aż do korka podłogowego, głazu naturalnego lub płytek ceramicznych! Korek może być stosowany jako cudowna opcja dla standardowych, choć mniej skutecznych płyt pilśniowych, tektury falistej lub pianki polietylenowej.

Jakże działa mata korkowa?

Podkład korkowy znacznie wpływa na wzrost izolacyjności akustycznej – cudownie amortyzuje wszelkie dźwięki powietrzne i uderzeniowe powstałe w wyniku użytkowania posadzki. Użytkowanie podłogi jest cichsze oraz o wiele bardziej komfortowe. Podkład korkowy wpływa też na izolację cieplną i gładzi niedoskonałości podłoża to właśnie dzięki elastycznej przestrzeni. To właśnie dzięki temu podłoga jest płaska oraz przyjemniejsza. O sile podkładu korkowego świadczy też jej wytrzymałość – zapewniamy, że nie stanie się z nim nic tak długo, jak długo będziemy użytkować daną podłogę.

Co faworyzuje maty korkowe od innych baz?

Wytwórczość podkładów korkowych oparta jest na najnowszych technologiach oraz innowacyjnych rozstrzygnięciach. Korek w naturalny sposób zapewnia odporność i izolację, a także komfort użytkowania. Wybierając maty korkowe mają Państwo pełne przekonanie, że działają Państwo w zgodzie z naturą – materiały korkowe są do głębi ekologiczne, również w procesie produkcji jak oraz późniejszym użytkowaniu.
Pomimo, że dzisiejsze maty korkowe są trochę droższe od schematycznych podłoży, selekcjonując je, mają Państwo pewność, że są one w 100% naturalne i trwalsze, to naturalnie dzięki wyjątkowej technologii wytwarzania. Zapraszamy do zakupów!

Komentarze zamknięte.